Zagłębiak D.G. - Górnik Wesoła 01.10.11 godz. 16:00

zag26

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 792

Skąd: D.G. - Reden

PostWysłany: Pią 20:00, 30 Wrz 2011    Temat postu: Zagłębiak D.G. - Górnik Wesoła 01.10.11 godz. 16:00

Już jutro o godz. 16:00 Zagłębiak zagra przy Konopnickiej z liderem 4 ligi śląskiej gr. 1. Górnikiem Wesoła. Zagłębiak po pechowej porażce w ostatniej kolejce z Przyszłością Ciochowice będzie chciał się zrehabilitować. Wesoła natomiast jeszcze nie przegrała w tym sezonie. Na wyjeździe odnieśli jak dotąd same zwycięstwa i mają bilans bramkowy 8:1 ! Tak więc patrząc na spotkanie pod względem statystyk to raczej tego meczu nie powinniśmy wygrać ale piłka jest przewrotna i może będzie miła niespodzianka. Mecze tych drużyn zawsze przynoszą wiele bramek i emocji. Wszyscy na stadion!!!

zag26

Posty: 792

PostWysłany: Sob 22:16, 01 Paź 2011    Temat postu:

Mecz mógł się podobać i zabrakło niewiele by Wesoła przegrała 1 mecz w sezonie, niestety skuteczność zawiodła. Cieszmy się z remisu bo przed meczem mało kto się spodziewał tak wyrównanej gry i zdobycia 1 pkt z liderem.

Relacja z meczu:

W Dąbrowie Górniczej gościł lider, czyli Górnik Wesoła. Goście nie pokazali się z dobrej strony i po meczu z Zagłębiakiem do ligowej tabeli dopisali sobie tylko jedno „oczko”, a i tak mogą być zadowoleni, gdyż dąbrowianie zagrali bardzo nieskutecznie.

Podopieczni Artura Szymkowskiego do meczu podeszli osłabieni, gdyż w szatni zagościł wirus anginy. Marcin Maternik wyszedł na murawę, jednak opuścił ją już w 20. minucie, gdyż opadł z sił. Pomimo przeciwności losu nasi reprezentanci zagrali dobrze i spokojnie mogli pokusić się o zwycięstwo.

Pierwsza połowa była wyrówna, świetną okazję miał Artur Działach, jednak nie zachował zimnej krwi w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości (w drugiej połowie ponownie Działach znalazł się sam na sam i ponownie nie skierował piłki do siatki). Kolejne okazje marnowali Mateusz Markiewicz, Jarosław Bonczek, Łukasz Stępień i Damian Niedzielski. - W drugiej połowie mieliśmy przewagę, więc jest to remis ze wskazaniem na nas. Lider nie był taki straszny, jednak zabrakło nam koncentracji pod bramką rywali – kręcił głową po meczu Artur Szymkowski.

źródło: [link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)