Zagłębiak D.G. - LKS Kamienica PL. 10.08.13 godz. 11:00

zag26

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 792

Skąd: D.G. - Reden

PostWysłany: Pią 20:12, 09 Sie 2013    Temat postu: Zagłębiak D.G. - LKS Kamienica PL. 10.08.13 godz. 11:00

Juz jutro rozpoczyna sie nowy sezon 2013/14. Zagłebiak podejmie u siebie LKS Kamienicę Polską. Rewolucja kadrowa sprawiła, ze ciężko powiedzieć o szansach na 3 punkty w jutrzejszym meczu. Kamienica Polska to 11 drużyna poprzedniego sezonu. W zeszłym sezonie LKS pokonał Zagłebiaka na Konopnickiej 3:0, ciężko będzie o rewanż. W związku z reformą w wyższych klasach rozgrywkowych więcej zespołów spadnie w 4 lidze co nie jest dobrą wiadomością szczególnie, że mamy w 100% nową niezgraną kadrę, której średnia wieku to 19.5 lat! Początek jutrzejszego spotkania to godz. 11:00.

Ostatnio zmieniony przez zag26 dnia Sob 18:09, 17 Sie 2013, w całości zmieniany 1 raz
zag26

Posty: 792

PostWysłany: Pon 1:18, 12 Sie 2013    Temat postu:

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - LKS Kamienica Polska 1:3 (0:3)

Bramki: 0:1 - Wiśniowski (22. głową), 0:2 - Wosiewicz (34. karny), 0:3 - Sosenkiewicz (45.), 1:3 - Szopa (70. karny)

Zagłębiak:
Hauffe - Czubala, Wierzbicki, Sopniewski, Sularz, Strumień, Fus (23. Blaszka, 75. Kurek), Kozieł (62. Pacula), Wawszczak (62. Paluch), Szopa, Jurczyński

Doświadczenie cenniejsze niż młodość

W pierwszej połowie przyjezdni cały czas kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Tego dowodem były trzy gole zaaplikowane młodej drużynie gospodarzy i gdyby nie fakt, że w bramce dąbrowian stał Robert Hauffe, to już do przerwy prowadzenie gości byłoby okazalsze.

Strzelanie rozpoczął Ariel Wiśniowski w 22. minucie meczu. Dwanaście minut później drugą bramkę dla LKS-u zdobył Robert Wosiewicz, który wykorzystał rzut karny. Tuż przed końcem pierwszej części spotkania trzeciego gola uzyskał Artur Sosenkiewicz.

Po przerwie nieco lepiej zaprezentowali się gospodarze, choć goście mieli znacznie więcej okazji do zdobycia kolejnych bramek. Jednak jedyne trafienie w tej części meczu odnotował w 70. minucie Marcin Szopa. Były piłkarz Sarmacji Będzin wykorzystał „jedenastkę”. - Chłopcy wyszli bardzo spięci na boisko, popełniali szkolne błędy, brakowało im cwaniactwa. W przerwie nie obeszło się bez mocnych słów, jednak nie sztuką jest opierniczać chłopaków tylko sprawić, aby grali lepiej. Mam nadzieję, że druga połowa tego meczu będzie dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami - powiedział Michał Chmielowski, trener Zagłębiaka.

W środę dąbrowianie zagrają w Koniecpolu z miejscową Pilicą. W tym spotkaniu dąbrowski zespół wystąpi pod wodzą wiceprezesa klubu, Dariusza Klamry. - Pracuję także w GKS-ie Katowice i dziś wyjeżdżam ze swoją grupą na obóz, dlatego też mecz z Kamienicą rozegraliśmy o 11.00 - dodał szkoleniowiec.

W najbliższych dniach do zespołu z Dąbrowy Górniczej może dołączyć jeszcze kilku młodych zawodników. Na pewno nie będą nimi Adam Baran i Przemysław Wołczyk. - Ich temat w Zaglębiaku jest już zamknięty - podkreślił Michał Chmielowski.

źródło: sportowezaglebie.pl

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)