Zagłębiak D.G. - RKS Grodziec Bedzin 12.10.13 godz. 15:30

zag26

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 792

Skąd: D.G. - Reden

PostWysłany: Pią 17:09, 11 Paź 2013    Temat postu: Zagłębiak D.G. - RKS Grodziec Bedzin 12.10.13 godz. 15:30

Jutro /12.10/ Zagłębiak D.G. zagra przy Konopnickiej z RKS Grodziec Będzin. Dąbrowska drużyna jest na 14. miejscu w lidze z 7 pkt. po 10 kolejkach (wygląda to fatalnie). Zagłębiak w ostatnich spotkaniach ugrał 3 pkt. u siebie z Lotem Konopiska. Grodziec natomiast jest 15. miejscu w lidze z oczkiem mniej niż my. Mecz o tzw. 6 punktów. Ten mecz dostarczy wielu emocji dlatego, że w zespole beniaminka graja nasi byli zawodnicy: Tomczyk, Garczarczyk, Wołczyk, Baran i Kożmiński (kontuzja). Zapraszam wszystkich na stadion.

Ostatnio zmieniony przez zag26 dnia Pią 17:12, 11 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
zag26

Posty: 792

PostWysłany: Nie 3:11, 13 Paź 2013    Temat postu:

Damian Koch wypunktował Zagłębiaka

Zagłębiak: Hauffe - Czubala, Matwiejczuk, Sopniewski, Sularz, Fus (44. Kurek), Paluch (70. Kozieł), Stefański, Szopa, Karasiński (46. Wawszczak), Pawęzowski

Gdyby wykorzystał swoje okazje RKS Grodziec mógłby różnicą sześciu czy siedmiu goli, jednak sfinalizował dwie i to wystarczyło, aby zdobyć komplet punktów. Damian Koch okazał się katem Zagłębiaka Dąbrowa Górnicza.

O samym meczu można powiedzieć jedynie tyle, że się odbył. W pierwszej połowie gra Zagłębiaka pozostawiała wiele do życzenia, a tego dowodem były liczne sytuacje strzeleckie do których dochodził Damian Koch. „Didi” po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 15. minucie, gdy wykorzystał błąd Roberta Hauffe, i skierował piłkę do pustej bramki.

Po przerwie gospodarze poczynali sobie nieco śmielej, jednak mimo to stracili bramkę na kwadrans przed końcem spotkania. Jej autorem był, nie kto inny, jak Damian Koch. - Graliśmy inaczej niż w pierwszej połowie, więcej piłką, nie mieliśmy już tylu okazji do strzelenia goli, ale kontrolowaliśmy to co działo się na boisku. Bardzo się cieszymy z tego zwycięstwa i jesteśmy w zdecydowanie lepszych humorach w porównaniu do ostatnich tygodni - powiedział Sebastian Gzyl, trener RKS-u.

Porażka głęboko dotknęła szkoleniowca gospodarzy, Michała Chmielowskiego. - Był to mecz więcej niż za sześć punktów. Przykro nam, że zawiedliśmy i ponieśliśmy porażkę. Na pewno ta przegrana pozostanie w pamięci wielu. Musimy usiąść i porozmawiać na spokojnie, dokładnie przeanalizować całą naszą grę - przekazał trener Zagłębiaka.

Po wygranej RKS awansował na czternaste miejsce (9 pkt.). Dąbrowski zespół spadł na ostatnią pozycję, a jego dorobek punktowy wynosi siedem „oczek”.

Indywidualnie po raz kolejny wyróżniamy Roberta Hauffe. Mimo kilku pomyłek bramkarz Zagłębiaka zagrał bardzo przyzwoicie i z pewnością, gdyby nie on to porażka dąbrowian byłaby znacznie wyższa.

żródło: sportowezaglebie.pl

Mój komentarz: Zagłebiak robi karygodne błedy po których padaja bramki i tak było dzis. Bramkarz który mówi moja wychodzi na 10 metr i nie bierze jej to jest cienka dupa, na linii jest dobry ale poza piątka jest słaby jak barszcz. Dwa razy wyszedł i cudem nie stracilismy kolejnej bramki bo zawodnik z Grodzca nie trafił w bramke. Kolejnego gola stracilismy po wielbłądzie w środku pola, strata prostej pilki poszła kontra i bramka. Trenerze jesli to czytasz lub ktokolwiek z klubu, dam rade. Popracuj nad stałymi fragmentami gry, nad dokladnoscia podań, asekuracja, ustawieniem piłkarzy na boisku, celnościa i siła strzałów, skocznościa nie wiem czy jedna głowe dzis wygralismy. Az sie płakac chciało jak bramkarz przez 45 minut ciagle grał długie piłki i ani jednej nie przyjelismy. Poza tym na ogrodzeniu transparenty w obronie Klamry hmm ciekawe kto je napisał bo nie mamy ultrasów przeciez. Klamra sam siebie chyba broni? choc Kurek fakt przegiał na walnym przyprowadzajac hołote z Ząbkowic ale to tylko kolejne uszczypliwosci piszac o kierunkowym 175. Wierze, ze nasz klub oczyscił sie juz z ludzi i wyjdzie w przyszłosci na prosta odbijajac sie z okregówki i wychodzac na czysto z finansami. ps. nawet trenera bramkarzy sie pozbyli a zarazem spikera ostro poszli. szkoda, bo pan Baryła dał sie lubic.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)