Debiutant

Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 30

Skąd: DG

PostWysłany: Pią 10:50, 14 Wrz 2007    Temat postu: 15.09.2007 Zagłębiak DG - MKS Myszków

Jutro gramy u siebie z MKS Myszków. Spotkanie rozpocznie się o 16.30.
Nasz rywal z 7 punktami znajduje się w tabeli bezpośrednio z nami. Ciekawe, że MKS o wiele lepiej radzi sobie na wyjazdach niż u siebie. W trzech meczach rozegranych w Myszkowie nie zdobyli choćby punktu, natomiast na wyjazdach wygrali dwa mecze, jeden zremisowali i jeden przegrali.

PostWysłany: Pią 10:52, 14 Wrz 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

jutro ciekawy mecz jeśli wygramy to trener gancarczyk zostanie w klubie jeśli nie to ciao garnao . to i tak o całe wszystkie mecze za dużo w 4 lidze dla takiego trenera. pozdro
tomek
Częsty bywalec

Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 120

PostWysłany: Pią 11:48, 14 Wrz 2007    Temat postu:

ZUDIN NA LAWE , APO RUNDZIE JESIENNEJ DAJ SE SPOKOJ Z GRANIEM.WEZ GANCZARCZYKA I IDZCIE NA RYBY . WASZ CZAS JUZ DOBIEGL KONCA.

PostWysłany: Pią 12:04, 14 Wrz 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

do zidane:skad Ty mozesz wiedziec takie rzeczy?robisz niezdrowa otoczke wokol naszego klubu:/ja wierze ze chlopaki wkoncu pokaza na co ich stac i wygraja sobotni mecz!!

PostWysłany: Pią 16:08, 14 Wrz 2007    Temat postu:

mam nadzieje, że wygramy ten mecz z Myszkowem bo patrząc na gre naszego Zagłębiaka to grają całkiem przyzwoicie tylko brakuje wykończenia akcji. A jeżeli chodzi o trenera Garncarczyka i to że jeżeli przegramy to wylatuje jest dla mnie bardzo dziwne. Nie znam się ale wydaje mi się, że te pare meczy to za wczesne skreślanie Go i wywalanie z klubu szczególnie, że to on w tamtym sezonie wywalczył awans.
Mam też takie pytanie, ile drużyn spada z IV ligi, a ile awansuje do III? Bo słyszałem różne wersje np że nikt nie spada, a awansować do III ligi ma aż 6 zespołów

PostWysłany: Sob 13:09, 15 Wrz 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

sorry jesli wprowadze w blad bo juz nie pamietam ale mniej wiecej wyglada to tak:

zwyciezca gra w barazach ze zwyciezca II grupy slaskiej. Zwyciezca tego pojedynku zagra w barazach ze zwycieza grupy opolskiej. Od przyszlego sezonu chyba z 2 grup slaskich i opolskiej powstanie jedna grupa. Do tego utrzymuja sie tylko z miejsc 2-5 a byc moze 6 w barazach. Reszta spada...
Do tego jest tez reorganizacja III ligi. Obecna 1 liga bedzie po prostu Ekstraklasa, II liga stanie sie I, III druga itd.
A wiec spadkowicze z obecnej IV dalej beda w IV mimo ze o szczebel nizej,a ci ktorzy sie utrzymaja beda w III, ten ktory awansuje bedzie w II heh

mam nadzieje ze czegos nie namieszalem i nie wproadzilem w blad. Jakby co to niech ktos to wyprostuje

pozdr

PostWysłany: Sob 15:31, 15 Wrz 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

bolo napisał:

tak naprawde to niemam zielonego pojęcia ale staram się chodzić na mecze wszystkie i widze jak gra drużyna znam niektórych zawodników i od nich wiem że sytuacja w klubie tzn w drużynie jest nieciekwa . a trener jak trener ma swój świat i nie jest itwarty na nic innego poza swoim widzi misię np gra zudina w meczach, ściągbniecie jakiegoś szala, niewstawienie do składu jurgi, wystawienie do ppiewrszego skłądu matusiaka to za wilele jak na mój kibicowski łeb

PostWysłany: Sob 19:15, 15 Wrz 2007    Temat postu:

gancarczyk+grzelak wyjazd.Wrzesien rob tak dalej to wyladujemy .

PostWysłany: Sob 19:44, 15 Wrz 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

niestety we wszystkim miałęm racje co akurat mnie nie cieszy gancarczyk ciągnie w dół całą drużyne i szkoda tych fajnych młodych chłopaków. trenerze zrezygnuj prosimy drużyna.
Adam
Debiutant
Debiutant

Posty: 30

Skąd: DG

PostWysłany: Sob 20:06, 15 Wrz 2007    Temat postu:

Zaczęło się w 1 minucie od strzału z dystansu Wiklińskiego, który bramkarz z Myszkowa przeniósł nad poprzeczką, upadł jednak tak niefortunie, że musiał opuścić boisko. W pierwszej połowie Zagłębiak miał 12 zawodnika w postaci porwistego wiatru, wiejącego w kierunku bramki MKS-u. Niestety to goście po kontrze przeprowadzonej w 16 min. zdobyli prowadzenie. Strzelcem bramki piłkarz z nr "10" o pseudonimie "Kura" (tak przynajmniej pokrzykiwał na niego trener myszkowian). W I połowie Zagłębiak grał bardzo słabo. Bez pomysłu, bez strzałów (mimo sprzyjającego wiatru). Irytująca była szczególnie gra Wiklińskiego do tyłu i niecelne zagrania Bałuta. MKS tymczasem groźnie kontratakował i Żak parę razy ratował sytuację. Po przerwie trener zmienił od razu trzech graczy. Na boisku pojawili się Zudin oraz Tomczak i jeszcze jeden młody chłopak. Zagłębiak grał o wiele lepiej. Sobczak strzelił w porzeczkę. Niestety nieliczna kontra w 76 min. i MKS strzelił drugiego gola. MKS wygrał czwarty z rzędu mecz na wyjeździe. Zagłębiak odnotował natomiast trzecią kolejną porażkę. Pozytywnie w tym meczu oceniam grę Żaka, Sobczaka, Borówki (został zniesiony z boiska na noszach) i dwóch młodych graczy którzy weszli po przerwie (Zudin dałby już sobie spokój).

PostWysłany: Sob 20:13, 15 Wrz 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

szkoda że zawodnicy nie czytaja tego forum byloby fajnie a trenerzy już wogóle.
tomek

Posty: 120

PostWysłany: Nie 6:48, 16 Wrz 2007    Temat postu:

proponuje na meczu ze zrodlem zbojkotowac sztab szkoleniowy+Zudina,co wy na to.

PostWysłany: Nie 10:08, 16 Wrz 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

tomek jestem za ale nie sądzę by to coś dało. a spróbujcie . czekam na efekty
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)