Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 486

Pomógł: 9 razy
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie 10:44, 27 Maj 2007    Temat postu: 26.05.2007 Błękitni Sarnów - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza

Zagłębiak odniósł zwycięstwo we wczorajszym meczu w Sarnowie 4:2.
Z początku meczu o dziwo nieco lepsze wrażenie sprawiali Błękitni u których widać było dużą mobilizację i chęć do sprawienia niespodzianki. I tak by mogło być, bo gospodarze w pierwszej połowie dwa razy obejmowali prowadzenie ale Zagłębiak po każdej bramce Błękitnych odpowiadał golem i pierwsza wyrównana połowa zakończyła się remisem 2:2.
W drugiej połowie widać już było dużą przewagę naszych piłkarzy, byliśmy dużo szybsi od miejscowych, którzy z każdą minutą opadali z sił. Strzeliliśmy jeszcze 2 gole, a mogło być ich znacznie więcej, było kilka setek, dwa strzały w poprzeczkę..
Ogólnie mówiąc zwycięstwo Zagłębiaka jak najbardziej zasłużone, ale trzeba pochwalić piłkarzy z Sarnowa za ambicję i podjęcie walki do ostatniego gwizdka.
Bramki strzelili: Sikora, Błaut i Krzyzowski, (nie pamietam kto strzelił jeszcze jedną)

jhjhjh napisał:

jhjhjh myślę że pytanie o wynik Unii Ząbkowice powinno znaleźć się w innym temacie forum np: LIGA --> tam możemy pytać i rozmawiać o innych zespołach z naszej ligi.

abc

PostWysłany: Nie 21:48, 27 Maj 2007    Temat postu: kto strzelal Zmień/Usuń ten post

1:1 Sikora, 2:2 Ma.Pietrkiewicz, 2:3 Dyrda, 2:4 Krzyżowski

PostWysłany: Pon 9:18, 28 Maj 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

kolejna wygrana zagłębiaka super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale znowy gra fatalna no ale cóż ważne że wygrywająw koncu nie dają punktów za styl tylko za zwyciestwa.
Flashek

Posty: 486

PostWysłany: Pon 20:04, 28 Maj 2007    Temat postu:

zidane gdyby punkty dawali za styl to Zagłębiak byłby już dużo przed Unią Ząbkowice, która ledwo tuła punkty na wyjeździe a u siebie nie wiem dlaczego wygrywa... może z Bożą lub czyjąś pomocą

PostWysłany: Wto 9:41, 29 Maj 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

flaszek widze ze jednak nieznasz ie na piłce.
Flashek

Posty: 486

PostWysłany: Śro 15:44, 30 Maj 2007    Temat postu:

hehe, oj znam się znam:) A poza tym Unia Ząbkowice w Sarnowie wygrać nie potrafiła, więc nie ma o czym gadać...

PostWysłany: Czw 8:41, 31 Maj 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

wiesz flaszek powiem ci jak jest drużyna zagłębiaka gra jak zagra marcin pietrkiewicz każdy zawodnik który przycszedł do klubu obniża loty . pytanie dlaczego młodzi zawodnicy się nie rozwijają? ano dlatego że składa się na to kilka czynników . 1 - brak odpowiedniej bazy treningowej 2 - na treningach nigdy niema kompletu zawodników ( ale to rozumiem raca , szkoła itp) 3 - najważniejszy nie mają od kogo ani nia ma ich kto nauczyć grać w piłkę nożną bo kopać w nią umieją wszyscy ale grać naprawde nieiwlu. niestety treningi o ile można je nazwać treningami niewiele uczą jakwogóle nic nie nauczą. to jest straszne ale widzę że zagłębiak nawet niema po co awansować bo niema na to kasy ani boiska na 4 lige. niestety do piłki nożnej niezbędna jest kasa której w tym klubie niema. pozatym tak naprawde to 4 liga nie różni się niczym od okregówki oprócz nazwy. tyle mam do powiedzenia. a w dodatku pseudo sztab trenerski ma fochy i jak się pokłóci z jakkimś zawodnikiem to ten ma przesrane i nie gra. paranoja. np czemu niegra grzegorz brzyski nawet nie jest brany na ławke rezerwowych ostatnio nie grał nawet marcel bijak nie spomne już o robercie tomczaku. trudno jak sie niema co się lubi to się lubi co się ma. pozdrawiam. wierny kibic piłki nożnej i oddany fan zidane.
tomek_dg
Częsty bywalec

Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 124

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 13:09, 31 Maj 2007    Temat postu:

No musze przyznac ze wiele w tym prawdy.... niestety.

Z tym ze to nie jest miejsce na taka dyskusje, tutaj powinno sie pisac o najbliższym meczu Zagłębiaka.

sebi17577
Debiutant
Debiutant

Posty: 30

PostWysłany: Czw 19:28, 31 Maj 2007    Temat postu:

myśle że zagłębiak awansuje ha a propo tego to według mnie wcale nie grają najlepsi zawodnicy powinien grać robert tomczyk w ataku z sikorą

PostWysłany: Pią 9:22, 01 Cze 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

sebi zgadzam się z tobą ale uważam że w ataku powinien grać bijak z brzyskim tomczak na prawej pomocy a w środku pomocy jako defensywny sobczak z sikorą a ofensywny pietrkiewicz marcin ewentualnie grunt albo wiklinski . wojtek coś ma słabszy sezon z tego co widze walczy aleniestety pod względem piłkarskim coś osłabł. wogóle życzymy wszystkiego naj dla córeczki wiklinskiego.

PostWysłany: Pią 15:49, 01 Cze 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

a moim zdaniem w ataku powinien zagrac misiu gogo....strzelałby gole jeden za drugim:]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)