Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 486

Pomógł: 9 razy
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Śro 8:49, 05 Wrz 2007    Temat postu: 5.09.2007 Zagłębiak DG - Milenium Wojkowice

Już dzisiaj w 6 kolejce IV ligi, Zagłębiak będzie podejmował w derbowym meczu Milenium Wojkowice. Drużyna z Wojkowic jak narazie słabo spisuje się na wyjazdach, przegrywając wszystkie 3 mecze i stosunkiem bramek 0-11, zajmując przedostatnią pozycję w tabeli z 4pkt.
Nasz zespół wyraźnie chwycił wiatr w żagle, wygrywając 2 ostatnie spotkania. Teraz trzeba jak najbardziej podtrzymać tą passę i wygrać dzisiaj z Wojkowicami. Mecz o godz.17. fball

PS: Czy wiecie że gdybyśmy wygrali zaległy mecz z Tychami to bylibyśmy dziś na drugim miejscu w tabeli?

1) gdzie jest Bambino?
2) czemu Magdziarza wpuszczono dopiero pod koniec meczu?
3) czemu nie pierwszej młodości już Zudin stoi na czele naszego ataku?
4) DLACZEGO BILETY SĄ AŻ PO 6 ZŁ - powinny być ulgowe
przynajmniej dla studentówWesoly

PostWysłany: Śro 20:17, 05 Wrz 2007    Temat postu: ok Zmień/Usuń ten post

Aj słabo , słabo cóż zapewne celem dla naszego klubu jest utrzymanie w 4 lidze Cool

PostWysłany: Śro 20:28, 05 Wrz 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

miałem iść na mecz, ale pogoda była raczej niewyjściowa
Flashek

Posty: 486

PostWysłany: Śro 20:52, 05 Wrz 2007    Temat postu:

Wg. mnie wynik w sumie sprawiedliwy, szkoda tylko że nie było goli, które rozgrzałyby nieco kibiców. Po pierwszej połowie mogliśmy przegrywać 0:2, ale mieliśmy sporo szczęścia. W drugiej połowie po czerwonej kartce dla piłkarza Wojkowic przejęliśmy całkowicie inicjatywę, ale nie mamy wykończenia w ataku. Ani Zudin, ani Magdziarz to nie są napastnicy, którzy potrafią odminić losy meczu, a sam Dyrda wiele nie mógł zrobić. Jakimś szczęściem mogliśmy ten mecz i wygrać.. No trudno, trzeba grać dalej i walczyć o to utrzymanie, bo chyba nie stać nas w tej chwili na nic więcej..

PostWysłany: Czw 2:30, 06 Wrz 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

ten Zudin to jakieś nieporozuminie wogóle.... myślałem że te bilety po 6zł to na krytą trybune Mecz nie był najlepszym widowiskiem. Od momentu jak Bolec dostał czerwoną troche poszliśmy do przodu ale zabrakło dobrego wykończenia, szczególnie w ostatniej minucie. Szkoda straconych punktów jednak trzeba się cieszyć też ze zdobytego bo mogło się skończyć także porażką.
tomek
Częsty bywalec

Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 120

PostWysłany: Czw 17:03, 06 Wrz 2007    Temat postu:

do jasnej holery ile jeszcze bedziemy ogladac Zudina on ma sily na 20 minut z nim w ataku nie stanowimy zadnego zagrozenia na lawe z nim a dac grac mlodym i szybkim.trener + asystent tylko stoja i sie patrza. na razie nie jest zle ale zobaczymy jak zagraja z lepszymi druzynami.tu trzeba nowego trenera ktory da grac tym co na tp zasluguja , anie po kolezensku graja, ta droga daleko nie zajdziemy.nie chce juz narzekac ale mam obawy obym sie mylil.POZDROWIENIA dla tych co widza co niektorzy graja.

PostWysłany: Czw 17:32, 06 Wrz 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

Zgadzam się z Tomkiem w 100%.Zespół jest trochę źle poukładany.Mając przewagę jednego zawodnika Millenium powinno przegrać.Trochę za mało
walki o piłkę w środku boiska.

PostWysłany: Pią 11:38, 07 Wrz 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

wlasnie,zgadzam sie z poprzednikami, teraz zaczynaja sie ciezkie mecze,ehh,szkoda gadac;//,magdziarz ktory ciagnal gre w ataku teraz usiadl,ten lewy nowy obronca z jakiej racji gra?? i nie bylo bambina.Co sie dzieje??
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)