Forum  Strona Główna

6.10.2007 KS Częstochowa - Zagłebiak DG

PostWysłany: Pon 8:53, 01 Paź 2007    Temat postu: 6.10.2007 KS Częstochowa - Zagłebiak DG Zmień/Usuń ten post

W 11 kolejce jedziemy do Częstochowy, jak dobrze pamiętamy graliśmy z KS mecz sparingowy (28.07.2007) rozgrywany u nas. Mecz zakończył się porażką Zagłębiaka 6:2. Miejmy nadzieje że teraz pod wodzą nowego trenera pójdzie nam o wiele lepiej. Piłkarze z Częstochowy u siebie mają nie najlepszy bilans (3 zw. i 2 poraż.), więc myśle że jest szansa go jeszcze pogorszyć Czas wkońcu pokazać że gramy w 4 lidze nie przypadkowo... DO BOJU ZAGŁĘBIAK!!!!!

PostWysłany: Pon 9:54, 01 Paź 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

naprawdę w to wierzysz?

PostWysłany: Pon 14:02, 01 Paź 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

[*] taki mlody i perspektywiczny piłkarz ....

PostWysłany: Pon 14:31, 01 Paź 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

Sądzę że ten mecz może się nie odbyć. Ale to byłoby chyba dobre dla zespołu, bo trener miałby więcej czasu na lepsze poukładanie tego bałaganu, który pozostawił po sobie Garcarczyk. Powodzenia Jordan!!
Flashek

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 486

Pomógł: 9 razy
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon 22:33, 01 Paź 2007    Temat postu:

Bardzo przykra wiadomość. Piłkarz KS Częstochowa MICHAŁ KOBUS nie żyje. Od początku tego sezonu dokładnie śledziłem rozgrywki i widziałem że piłkarz ten znajduje się na czele strzelców naszej ligi. Wielka szkoda;(
SZACUNEK I WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ ZMARŁEGO.

PostWysłany: Pon 22:57, 01 Paź 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

Świeć Ufo nad jego duszą [*] Najszczersze kondolencje dla najbliższych MICHAŁA KOBUS.........................[*]

PostWysłany: Pon 23:02, 01 Paź 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

Co do postu jacka ziętara to wierzę w to bardzo, ponieważ będąc kibicem danego zespołu jak można nie wierzyć w jego wygraną. Jeżeli Ty myślisz inaczej to żaden z Ciebie kibic:/

PostWysłany: Wto 8:28, 02 Paź 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

witam . panowie w sobote czeka nas bardzo ciężki mecz jednak w piłce nożnej najpiękniejsze jest to że teoretycznie słabsza drużyna może wygrać z silniejszym rywalem. patrząc na tabele jesteśmy słabsi od naszego kolejnego rywala jednak ja wierzę i ufam zawodnikom że tak jak w meczu z kromołowem włożą w ten mecz maksimum zaangażowania. niestety z kromołowem doznaliśmy porażki ale wynika to z tego iż w pewnym momencie drużyna za bardzo dała się ponieść entuzjazmowi coraz lepszej gry i zaatakowaliśmy bardzo wysko niestety założenia były inne mieliśmy czekać na swojej połowie na drużynę kromołowa ale to temat na odprawę pomeczową . nawiązując do następnego meczu w środe gramy sparing z drużyną młodzieżowa mukp dg na konopnickiej w celu przeczwiczenia taktyki na mecz sobotni. zapraszam kibiców na to spotkanie pozątek 16.30. ten mecz odbędzie się w cieniu tragedii jaką spotkała d

PostWysłany: Wto 8:32, 02 Paź 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

drużynę z częstochowy. tak więc zapraszam na każdy trening kibiców aby zobaczyli jak ciężko pracujemy i przygotowujemy się do nastepnego meczu. pozdrawiam jordan maciejowski
p.s. jeszcze raz przypominam że czekam na pytania dotyczące drużyny , zawodników itp. na każde pytanie odpowiem.

PostWysłany: Wto 12:26, 02 Paź 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

speechless mierz siły na zamiary to że jestem realistą nie znaczy że nie jestem kibicem a Ty wierzysz w ufoludki.Pozdrawiam

PostWysłany: Sob 19:20, 06 Paź 2007    Temat postu:

Remis w Częstochowie można uznać za sukces. Następny mecz to będzie wyzwanie. Ruch Radzionków idzie jak burza, dzisiaj wygrał w Kromołowie. Niespodzianką jest też peirwsze zwycięstwo Sparty Lubliniec, która wygrała z Orłem Babienica 4:3. Czy ktoś z forumowiczów był na meczu i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami co do gry naszego zespołu?

PostWysłany: Nie 7:47, 07 Paź 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

oceniając mecz w częstochowie można powiedzieć że rozegraliśmy dwa różne mecze. pierwsze 45 minut nalezało do gospodarzy mocno atakowali z większym zacięciem. po jedej z naszych kontr padłąwyrównująca bramka strzelił ją dyrda. bramka do szatni. po przerwie wreszcie zobaczyłęm tą drużynę jaką chciałbym zobaczyć w każdym meczy walcząca zdeterminowana i wierząca w zwycięstwo nawet na tak trudnym terenie ja częstochowa. wreszcie na miare swoich oczekiwań zagrał marcin pietrkiewicz chociaż uważam że stać go wiele więcej na jeszcze lepszą gre. cała drużyna zasługuje na uznanie po tym meczu jednakże chciałbym wyróżnić dwóch zawodników tj. sobczak, borówka to są prawdziwi fighterzy nie boja sie grać z nikim. i o takich zawodników bede walczył całym sobą , tacy zawodnucy są przyszłością zagłębiaka. wyróżniając ich nie chce aby inni poczuli sie niedocenieni dobrze zagrał wojtek wilkiński dyrda pom przerwie obudzili się mileński z jurgą. po kontuzji fuska wszedł na boisko garcarczyk i musze pochwalić tego chłopaka za odwage determinacje i pomysł. oby więcej takich zawodników. ogólnie uznaję mecz na remis chociaż w drugiej połowie byliśmy na tyle mocni że mogliśmy pokuścić się o zwycięstwo w tym meczu dobitka dyrdy po strzale garcarczyka, mącznik mógł wcześniej strzelać oraz niedokładny strzał wiklińskiego. było tego sporo. trzeba jednak się cieszyć z remisu bo to bardzo ważny punkt.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)