Autorytet

Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 420

Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw 13:23, 07 Maj 2009    Temat postu: GÓRNIK WESOŁA (MYSŁOWICE) - ZAGŁĘBIAK DĄBROWA GÓRNICZA

W tym meczu będzie ciężko o chociaz jeden punkt ... Ale też piłkarze pokazali ze potrafiom wygrywac w meczu z Olimpią Truskolasy...
Ale to jest tylko jeden wygrany na wiele porazek...
Teraz jedziemy na trudny teren i dobrze by było przywiesc chociaz 1 punkt..

tomek
Częsty bywalec

Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 120

PostWysłany: Czw 18:49, 07 Maj 2009    Temat postu:

czys ty nie lal , najnormalniej w swiecie pogrom, i tyle , badz realista i pisz prawde.

PostWysłany: Sob 20:12, 09 Maj 2009    Temat postu:

super mecz najpierw przegrywalismy 1:0 potem doprowadzenie do remisu 1:1 i tak już do końca pierwszej połowy potem Górnik strzela na 2:1 i Zagłębiak ładnie nacisnoł i 2:2 ładna bramka ta na 2:2 i jeszcze pózniej Zagłębiak poszedł za cisem i strzelił na 2:3 Górnik jeszcze próbował ale nic to nie dało ! Hurra

Ostatnio zmieniony przez baster dnia Sob 20:13, 09 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
casperdg
Autorytet
Autorytet

Posty: 420

PostWysłany: Sob 21:35, 09 Maj 2009    Temat postu:

Mecz mógł sie podobac...
A i nalerzy odnotowac ze zaliczylismy pierwszy wyjazd kij z tym ze w grupce 4 osób ale i tak bylismy głosni jak na ilosc kibiców... kibice Górnka nie robili nam wiekrzych problemów.... Po meczu prezes Fan Klubu Górnika przybił nam piatki ... I oni udali sie do domów a my do autokaru...

relacja z gornikwesola.futbolowo.pl

W dzisiejszym meczu Górnik Wesoła przegrał z niżej notowanym rywalem, Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza 2-3. Bramki dla naszej druzyny zdobyli Artur Muszalik i Paweł Szopa. (czytaj więcej)

Już w 10 minucie kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Sportowej mogli się cieszyć ze zdobycia gola przez Górnika Wesoła. Z okolicy 20 metra strzał oddał Łukasz Iwan i mimo że bramkarz gości z trudem obronił uderzenie to przy dobitce Muszalika nie miał nic do powiedzenia. Kilka minut później dogodną okazję zmarnował Dawid Kurzaczek, ale nie była to sytuacja "stuprocentowa". W 25 minucie spotkania gola wyrównującego po rzucie rożnym zdobywa Zagłębiak. Obrońcy Górnika w tej sytuacji nie potrafili pokryć... najmniejszego piłkarza na boisku, którym był Michał Dyrda i pewnym strzałem głową pokonał on Łukasza Broncela. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1 i choć dogodną sytuację miał Łukasz Iwan, to nie potrafił on pokonać bramkarza gości.

Druga połowa zaczęłą się od ataków gospodarzy i na zmianę wyniku kibice nie musieli długo czekać. Już w 53 minucie wspaniałą wrzutką z rzutu wolnego popisał się Krzysztof Witek, a niepilnowany Paweł Szopa bez problemu umieścił piłkę w siatce strzelając swego trzeciego gola w dwóch ostatnich występach. Na tym niestety skończyły się popisy strzeleckie gospodarzy, a zaczęły się Zagłebiaka. Najpierw jeden z niepilnowanych graczy gości z około 25 metrów strzelił nie do obrony, a później z pokonaniem Broncela problemów nie miał Kamil Korepta ustalając wynik meczu na 2-3 dla gości.

Niestety, nie był to najlepszy mecz w wykonaniu piłkarzy Górnika, choć gdyby wykorzystali wszystkie nadarzające się sytuacje i lepiej grali w obronie to wynik byłby z pewnością inny i trzy punkty zostałyby na Wesołej.

Autor: (mawa) / sportowezaglebie.pl
Po środowej, fatalnej wpadce z Wyzwoleniem Chorzów (0:3), Zagłębiak Dąbrowa Górnicza pokonał w wyjazdowym spotkaniu Górnika Wesoła 3:2. Natomiast Sarmacja Będzin, również na terenie rywala, pokonała Unię Rędziny 1:0.

Trener Zagłębiaka nie krył radości po spotkaniu. - Powiem krótko, zgłupiałem do reszty. Zespół w krótkim czasie rozegrał dwa różne spotkania. W środę 10 zawodników zagrało fatalnie, na szczęście dziś zupełnie inaczej to wyglądało. Oczywiście przegrywaliśmy 0:1, przy bramce błąd popełnił Jacek Popiołek, ale całe spotkanie zagrał poprawnie. Jest to młody człowiek, w którego trzeba inwestować. Wyrównał strzałem głową Michał Dyrda. Po zmianie stron znów szybko straciliśmy bramkę. Do remisu doprowadził Maciej Zudin, który zamknął bardzo ładną akcję Kamila Korepty. To właśnie Korepta ustalił wynik spotkania, cieszy zwycięstwo, ale na środowe spotkanie czekam, jak na boskie zmiłowanie - relacjonował trener dąbrowian, Dariusz Garczarczyk.

Zagłębiak znajduje się na 6. miejscu z dorobkiem 42 punktów. Lepiej wiedzie się Sarmacji, która goni lidera, Victorię Częstochowa, do której traci już tylko 5 „oczek”, gdyż częstochowanie bezbramkowo zremisowali z ŁTS-em Łabędy.

BRAWO ORŁY!!!!!!!!!
Miła ta niespodzianka pozwala mieć nadzieję na kolejne 3 punkty od Żródła Kromołów i..., że najbliższy mecz na Konopnickiej nie będzie "do jednej bramki" (znaczy się: nie będzie wiało nudą)

brando,
jak pisał klasyk-noblista: "Nuda przemawia językiem czasu i może przynieść w tym sezonie najcenniejszą lekcję w życiu, lekcję dogłębnej znikomości zagłębiaka dąbrowa górnicza".

brando
Debiutant
Debiutant

Posty: 41

Skąd: DG

PostWysłany: Pią 6:33, 15 Maj 2009    Temat postu:

hmmm..., no to Brodski wiedział coś więcej o drużynie z Konopnickiej, niż mogłoby się wydawać Mruga

kibol

Posty: 89

PostWysłany: Wto 22:58, 26 Maj 2009    Temat postu:

nuda i "znikomość"...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)