Częsty bywalec

Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 124

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 18:26, 14 Maj 2007    Temat postu: Podlesianka Katowice - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 12.05.2007

Był ktos moze na meczu, albo wie jak Zagłębiak gral? Kto strzelal bramki, jaki byl przebieg meczu no i ogolnie jak sie zaprezentowali.

PostWysłany: Pon 18:59, 14 Maj 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

Prezentowali się bardzo dobrze. Wreszcie widać grę. Grali bardzo dobrze. Podlesianka mogła przegrać więcej ale znowu ta skuteczność.
tomek_dg

Posty: 124

PostWysłany: Sob 14:08, 19 Maj 2007    Temat postu:

Wyczytalem ze obie bramki strzelil Sikora.

PostWysłany: Śro 9:34, 23 Maj 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

dwie bramki strzelił sikora. drużyna tradycyjnie zaczęła mecz fatalnie ale potem już było lepeiej. chyba praesja wyniku i awansu robi swoje . a propos w meczy zagrał 10 minut maciejowski który pwoli wraca po kontuzji wgóle do piłki nożnej jeszcze troche jest otyły ale po tym co pokazał przez pare minut to może to być mocne wzmocnienie w 4 lidze oczywiście jak popracuje solidnie na treningach. ma dośwoadczenie nawet z 1 ligowych boisk. co wy o tym sądzicie?
lolek

PostWysłany: Czw 14:08, 24 Maj 2007    Temat postu: Zmień/Usuń ten post

Tak Jordan ma spore doświadczenie,i zgadzam sie z tym lekkim brzuszkiem ale robi postępy i zależy Mu na klubie chyba.mam nadzieje że po an\wansie będzie silnym punktem drużyny.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)