Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 792

Pomógł: 5 razy
Skąd: D.G. - Reden

PostWysłany: Pią 14:23, 06 Lis 2009    Temat postu: ZAGŁĘBIAK D.G. - Victoria Jaworzno 07.11.2009

Już jutro gramy przy Konopnickiej z Victoria Jaworzno, która w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i walczy o awans do 3 ligi. W poprzednim sezonie przegraliśmy u siebie z Vicią 2:3, jak będzie teraz ? Zdecydowanym faworytem tego meczu jest zespół z Jaworzna, ciekawostką jest fakt iż w ich zespole występuje ex obrońca Polonii Bytom Jakub Dziółka, który ma 202 cm wzrostu. Victoria w tym sezonie jeszcze nie przegrała. Na wyjazdach jeszcze nie strzelili w tym sezonie 3 bramek, mecze ich kończyły się wynikami na styku. Zapowiada się ciekawe spotkanie. Nasz zespół nie ma nic do stracenia. Wszyscy na stadion !!!

Ostatnio zmieniony przez zag26 dnia Pią 14:24, 06 Lis 2009, w całości zmieniany 1 raz
kibic1111

Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 513

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Pią 18:07, 06 Lis 2009    Temat postu:

Widziłaem ich w akcii niezły zespół mają ale nasz zespół jest nie obliczalny więc może przerwie ich serie meczów bez porażki tym bardziej że widać już ręke nowego trenera.

kibol
Odwiedzający

Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 89

Pomógł: 8 razy

PostWysłany: Sob 11:27, 07 Lis 2009    Temat postu:

Strona Victorii Jaworzno coś mocno nieaktualna, nie interesują się zespołem, czy co?

rammis94

Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 74

PostWysłany: Sob 11:56, 07 Lis 2009    Temat postu:

To jest aktualna strona Victorii Jaworzno

Widać, że kibice z Jaworzna będą, a na dodatek szykuje się relacja live z tego meczu Wesoly

Gustaw

Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 94

Pomógł: 3 razy

PostWysłany: Sob 19:25, 07 Lis 2009    Temat postu:

Browo chlopaki i trener. Tak trzymac , a na wiosne bedzie super.
Juz widac pozytywne zmiany.
Panie prezes - prosimy do kasy. A magistrat niech wreszcie zacznie interesowac sie Zaglebiakiem , a nie tylko przed wyborami.

rammis94

Posty: 74

PostWysłany: Sob 22:43, 07 Lis 2009    Temat postu:

Pierwsza połowa w wykonaniu Zagłębiaka ZAJEBISTA. Dawno nie widziałem, takiego Zagłębiaka, w dodatku w meczu ze ścisłą czołówką . Szkoda drugiej połowy i tych 5 bramek (wszystkie ze stałych fragmentów gry). Pan Klamra w przerwie zimowej powinien skupić się przede wszystkim na poprawie defensywy, szczególnie ustawienia taktycznego w czasie stałych fragmentów gry... Skutecznością też Zagłębiak nie grzeszy.....

Temu klubowi potrzebne są pieniądze. Jak będzie kasa to jestem przekonany, że będzie zespół który mógłby powalczyć o III ligę....

zag26

Posty: 792

PostWysłany: Pon 0:07, 09 Lis 2009    Temat postu:

Czas na podsumowanie tego meczu. Pierwsza połowa była super w naszym wykonaniu chociaż mieliśmy też dużo szczęścia w obronie, Victoria była bezradna. Goście z Jaworzna byli w szoku schodząc do szatni. Druga połówka to już powrót do Zagłebiaka za czasów Garczarczyka - słaba obrona, brak krycia przy stałych fragmentach gry zemściła się. Nie mówiąc o panu w żółtej koszulce, którego nie nazwę arbitrem, bo jak można tak sędziować i dyktować karnego którego nie było w polu karnym, tylko pół metra przed. Sprawiedliwości stała się zadość i Popiołek w świetnym stylu obronił "11" i dobitkę. Niestety chwile później padła bramka po wrzutce z rzutu rożnego, praktycznie z linii bramkowej. Nasi piłkarze byli załamani faktem całkowego obrotu wyniku z 2:0 na 2:3 potem to już Victoria wchodziła w nasze pole karne jak w masło. Zdobyli jeszcze 2 gole w końcówce spotkania i wygrali przegrany mecz. W końcówce zauważyłem ze nasi oddychali już rękawami. Mecz ten mógł jednak ułożyć się inaczej gdybyśmy wykorzystali setki m.in. Barchana, ten zawodnik wyróżnia się szybkością niestety odcięli mu lewą nogę i wszystko przekłada na prawą i wtedy obrońcy zabierają mu piłkę (wyjątek: podanie do Korepty na 2:0). Cieszy natomiast skuteczność Balcerka, który w ostatnich 2 spotkaniach zdobył 3 gole Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)