ZAGŁĘBIAK D.G. - Zieloni Żarki 03.04.2010 godz. 11:00

zag26

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 792

Skąd: D.G. - Reden

PostWysłany: Śro 17:10, 31 Mar 2010    Temat postu: ZAGŁĘBIAK D.G. - Zieloni Żarki 03.04.2010 godz. 11:00

W Wielką Sobotę (03.04) na stadionie przy Konopnickiej Zagłębiak zagra z Zielonymi Żarki. Goście są na 15. miejscu w lidze z 12. punktami na koncie, ze strata 5 pkt do nas. Zieloni na wyjazdach grają w tym sezonie słabiutko. Na 8 meczów - 1 zwycięstwo i 1 remis, reszta porażki. Tak więc mamy ogromną szanse na ucieczkę od strefy spadkowej. Mecz rozegrany zostanie o godz. 11:00 !!! Wszyscy na stadion, tylko bez wymówek, że muszę iść do kościoła poświecić jajka Smile

kibic1111

Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 513

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Śro 17:47, 31 Mar 2010    Temat postu:

Zwycięstwo praktycznie zapewni naszej drużynie utrzymanie.

Damian86mdc
Odwiedzający

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 80

Skąd: DG - mdc

PostWysłany: Śro 18:07, 31 Mar 2010    Temat postu:

pierw to zwycięstwo trzba wybiegać choć z tym zaciagiem nowych kopaczy powinno sie udac.
Ale ta godzina meczy 11.00 to troche nie tak. Ale cóż.

Przeiwduje tak z 3:1 dla ZDG

Ostatnio zmieniony przez Damian86mdc dnia Śro 18:08, 31 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
rammis94

Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 74

PostWysłany: Śro 23:21, 31 Mar 2010    Temat postu:

Bardzo ważny mecz dla Zagłębiaka. Zwycięstwo daje prawie pewne utrzymanie, ciekaw jestem jak zaprezentuje się "nowy" Zagłębiak. W meczu padnie dużo bramek, typuje dwubramkowe zwycięstwo Dąbrowian...

zag26

Posty: 792

PostWysłany: Sob 15:07, 03 Kwi 2010    Temat postu:

Brawo dla Zagłębiaka, który przegrywając do przerwy 0:1, obrócił losy meczu i wygrał 2:1. W pierwszej połowie Zieloni mieli rzut karny, na nasze szczęście obroniony przez Szczepowskiego. Szkoda Borówki, który grał nieźle i musiał zejść z powodu kontuzji.

Ostatnio zmieniony przez zag26 dnia Sob 15:08, 03 Kwi 2010, w całości zmieniany 1 raz
rammis94

Posty: 74

PostWysłany: Sob 15:43, 03 Kwi 2010    Temat postu:

Mecz w wykonaniu Zagłębiaka poprawny, lecz błędów trochę było. Dosyć słaba 1 połowa, gdyby nie obrona karnego byłoby 0:2. W drugiej połowie świetna interwencja Popiołka (dla mnie parada sezonu), w obronie rządzi Derbin, a Zdeb, Jajeśniak i Chudy to zdecydowanie trafione transfery.

A teraz dwa pytanka dla doinformowanych:

Wczorajsza informacja o nowym stadionie to oczywiście prima aprilis. Zagłębiance życzymy lepszych czasów, tymczasem oryginalny stadion już mamy. Jest to jeden z nielicznych obiektów w okolicy, na trybunach którego stoi budka z kebabami...

1.Gdzie ta budka?
2. Zag26 pisał tydzień temu że są montowane krzesełka, czyżby zniknęły?

Proszę nie pisać czerwonym kolorem i trzymać się tematu rozmowy, tutaj rozmawiamy tylko o meczu, nie o krzesełkach i kebabach Wesoly

Flashek

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 486

Pomógł: 9 razy
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob 21:00, 03 Kwi 2010    Temat postu:

Wygraliśmy, ale nasza gra nie napawa optymizmem. Równie dobrze mogliśmy przegrać i nikt by się nie zdziwił. Starają się chłopaki, ale muszą się lepiej zgrać, bo dzisiaj to wyglądało jakby grali ze sobą po raz pierwszy. Ciężko kogoś wyróżnić, w sumie słaby mecz, widziałem lepsze w wykonaniu Zagłębiaka.

Damian86mdc

Posty: 80

PostWysłany: Sob 22:49, 03 Kwi 2010    Temat postu:

skoro co mekach wygrywamy z przedostatnia druzyna 2:1 a niedlugo mecz z Częstochowa, która niewątpliwie postawi twardsze warunki, to jakoś nie widze tego różowo no chyba ze nasi juz sie zgrają na jako taki dobry poziom.
Miejmy nadzieje że tak będzie.
Oby nie było juz karnych , no chyba ze dla nas.
Nastepny mecz będzei nasz OLE!!!

Mariachi_68
Częsty bywalec

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 108

PostWysłany: Pon 11:52, 05 Kwi 2010    Temat postu:

Po meczu stojącym na niskim poziomie piłkarskim i na nasze szczęście sędziowskim cieszą niezmiernie ZDOBYTE 3 punkty. Co do gry to obie drużyny grały na jednakowo niskim poziomie choć ambitnie. Co do sędziowania to mamy szczęście, że sędzia podyktował TYLKO rzut karny, a nie pokazał czerwonej kartki naszemu bramkarzowi, który przy wyjściu do piłki staranował napastnika Zielonych. Okazało się, że Szczepowski nie tylko prokuruje rzuty karne, ale także potrafi je znakomicie bronić. MVP meczu to oczywiście J. Popiołek, który instynktowną obroną uratował nam 3 punkty które niech się ŚWIĘCĄ.

tomek_dg

Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 124

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 10:16, 09 Kwi 2010    Temat postu:

Od dawna nie miałem okazji oglądać Zagłębiaka na żywo, jednak ten mecz mi się udało i muszę przyznać, że poziom lekko mnie przeraził. Widać kompletny brak zgrania, ale podania na 2 metry do przeciwnika nie jestem w stanie zrozumieć. Reszta została już chyba powiedziana co do pracy sędziego itd. Zdecydowanie parada Popiołka była ozdobą tego meczu.

P.S. otoczyć Wesoly

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)