Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 565

Pomógł: 17 razy
Skąd: reden

PostWysłany: Pon 11:27, 15 Wrz 2008    Temat postu: Zagłębiak - ŁTS Łabędy 17.09.2008 16:30

w srode kolejny mecz, w ktorym przeciwnikiem beda Łabędy.

w poprzednim sezonie bylo 3-1 i 1-2, wiec czemu i tym razem nie wygrac?

mam nadzieje ze chlopaki zagraja rownie dobry mecz jak w Zarkach i 3pkt zostana w DG

i chyba wracamy do tradycji, ze jak Zaglebiak gra to musi padac...

Ostatnio zmieniony przez jakwolisz dnia Pon 13:28, 15 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Flashek

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 486

Pomógł: 9 razy
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon 14:47, 15 Wrz 2008    Temat postu:

Oczywiście że wygramy. Drużyna wygrywając wysoko 2 ostatnie mecze pokazała że jest w formie. Zatem 3 pkt zostają u nas i nie ma innego wyjścia. Do boju!

tomek
Częsty bywalec

Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 120

PostWysłany: Pon 14:59, 15 Wrz 2008    Temat postu:

nie bedzie mnie na meczu ale trzymam kciuki i zycze zwyciestwa.

zag26

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 792

Skąd: D.G. - Reden

PostWysłany: Pon 17:44, 15 Wrz 2008    Temat postu:

Będzie to trudny mecz, nasz zespół gra lepiej na wyjazdach niż u siebie, dlatego mogą ale nie muszą być problemy w tym meczu. Stawiam na wymęczone zwycięstwo.

PostWysłany: Śro 16:56, 17 Wrz 2008    Temat postu:

dopadła mnie jakowaś influenza (któryś gnyp z rodziny Orthomyxoviridae?). ale może jednak nie...?
z meczu nici, czekam tedy na telefony sprawozdawcze. szkoda, szkoda - czuję, że wygramy.

jakwolisz

Posty: 565

Skąd: reden

PostWysłany: Śro 18:40, 17 Wrz 2008    Temat postu:

wygralismy 4:3 (4:1) Wesoly

do przerwy ladnie gralismy, spokojne prowadzenie 4:1 (Nowak x2, Suwaj x2)
a po przerwie jakies rozluznienie (?) i szybko stracone dwa gole i zrobilo sie nerwowo...

ale dowiezlismy i kolejne 3pkt sa na naszym koncie, co cieszy Mruga

Ostatnio zmieniony przez jakwolisz dnia Śro 18:43, 17 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Mariachi_68

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 108

PostWysłany: Śro 21:41, 17 Wrz 2008    Temat postu:

Mecz wyglądał jak scenariusz Hichkocka tzn. rozpoczęło się od "trzęsienia ziemii",a póżniej emocje stopniowo narastały.Po pierwszych 12 minutach wynik brzmiał 2:0 dla Zagłębiaka,po czym ŁTS zdobył kontaktową bramkę.Następnie piłkarze Zagłębiaka przeprowadzili dwie zabójcze kontry zakończone bramkami.Do przerwy wynik brzmi 4:1.Wynik meczu wydawał się być przesądzony.Jednak druga połowa rozpoczęła się od szturmu gości na naszą bramkę,co zaowocowało zdobyciem dwóch bramek i zrobiło się 4:3.Od tego momentu akcje przenosiły się raz pod jedną,raz pod drugą bramkę.Wynik nie uległ już zmianie,choć Zagłębiak zdobył jeszcze jedną (moim skromnym zdaniem prawidłową) bramkę nieuznaną przez pana sędziego.Tyle o przebiegu meczu.Niestety zawody miały drugie "ciemne" oblicze przejawiające się czy to utarczkami słownymi między niektórymi kibicami a trenerem zespołu gości Dariuszem Klyttą (nota bene nigdyś znanym bramkarzem I ligowym), czy to obscenicznymi gestami zawodników gości w kierunku kibiców gospodarzy,czy sędziego asystenta.Na szczęście sędzia główny prawidłowo zareagował wyrzucając 2 zawodników ŁTSu z boiska.Podsumowując bardzo ciekawy,emocjonujący mecz ze szczęśliwym zakończeniem.

kibol

Posty: 89

PostWysłany: Śro 23:19, 17 Wrz 2008    Temat postu:

hmmmmmmmm...
Mariachi_68 nie podał minut, sekund (zdaje się imaginować sprawozdanie)...
nie wiadomo nawet, pod którym drzewem stał, który konar boisko / strefę kobiców/ zasłaniał!
a z nieba leciało trochę...

Flashek

Posty: 486

PostWysłany: Śro 23:37, 17 Wrz 2008    Temat postu:

Przede wszystkim cieszą 3 pkt., ale prowadząc 4:1 do przerwy, nie powinno się w drugiej połowie dopuszczać do nerwowej końcówki. Nie wiem iloma golami musimy prowadzić by czuć, że wynik jest bezpieczny, u nas chyba nie ma takiego wyniku..
Fajnie że Artur Nowak jest w wyśmienitej formie i strzela dużo goli, wreszcie mamy skutecznego napastnika, 12 goli w 9 meczach robi wrażenie Wesoly

Mariachi_68

Posty: 108

PostWysłany: Czw 15:29, 18 Wrz 2008    Temat postu:

kibol napisał:
Kibol ja nie pisuję sprawozdań z meczów do prasy sportowej.Wyrażam tylko swoją własną subiektywną opinię na temat meczu.Tak na marginesie o ile sobie dobrze przypominam to jeszcze nie widziałem na forum sprawozdania z meczu Twojego autorstwa. Mad

kibol

Posty: 89

PostWysłany: Czw 16:59, 18 Wrz 2008    Temat postu:

drogi mariachi_68...
oczywiście - - ja mam inną misję do wypełnienia. sytuuję się jeno w strefie przypisu, malutkiej acz niezbędnej tu i teraz glossy.
orły do boju!!!

jakwolisz

Posty: 565

Skąd: reden

PostWysłany: Nie 15:16, 21 Wrz 2008    Temat postu:

pewnie wszyscy co byli na meczu pamietaja gesty do publicznosci zawodnika gosci pana Rybitwy. zostal zawieszony na 3mecze Wesoly

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)