Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 108

Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie 10:35, 29 Mar 2009    Temat postu:

Moim zdaniem nie było ani dobrze, ani do końca żle. Można się było spodziewać,że bez Artura Nowaka zdobywanie bramek nie będzie nam przychodziło tak łatwo i przyjemnie jak do tej pory. Niemniej drużyna miała kilka okazji strzeleckich. Niestety nie potrafiła ich wykorzystać. Do tego doszła niepewna gra w obronie, co może dziwić bo przecież Panowie grali juz w takim ustawieniu i powinni być zgrani ze sobą. Na szczęście Łukasz Nowak był dobrze dysponowany i ustrzegł się większych błędów. Ogólnie drużyna prezentowała się jakby pierwszy raz grała ze sobą. Zbyt dużo było przypadku w naszych poczynaniach. Znamienna była sytuacja ze zmianą Szweda. Przez chwilę nie było wiadomo kto ma opuścić boisko.
Co do naszych służb porządkowych. Panowie byli wyrażnie zaskoczeni przybyciem zorganizowanej grupy kibiców z Jaworzna. Najpierw nie można było otworzyć klatki bo nikt nie miał klucza przy sobie. Kiedy już udało się w niej usadowić gości to okazało się, że bez żadnych problemów mogą z niej wychodzić i szwędać się po calym obiekcie.
Próba dopingu ze strony naszych kibiców wypadła w miarę pozytywnie. Chwała im za to, że nie dali się sprowokować zaczepkami Jaworznian.

PostWysłany: Nie 10:44, 29 Mar 2009    Temat postu:

z tego co tu widzę mecz dobry szkoda porażki niewiem jak to tam wyglądało ale można żałować wyniku sądzę że z Zabrzem powiniśmy wygrać ale niemów hop do póki nie skoczysz . co do tej służb ochrony na stadionie minimum jeden radiowóz policyjny powinien być ale pewnie nie było więc troszkę zaskoczeni osoby działające w "służbie ochrony" na Zagłębiaku byli zdezoriętowanii a co do prowokacji to ja tu się wcale nie dziwię ponieważ gdyby w młynie wczoraj stało 8 konkrętnych typów żaden z cwaniaczków by nie podbił a że tak powiem "młodzież" która stała w ten dzień w młynie nie miała szans na jakiekolwiek porachunki więc siedzieli cicho ... to tyle z mojej stronki

zag26

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 792

Skąd: D.G. - Reden

PostWysłany: Nie 22:41, 29 Mar 2009    Temat postu:

Wiecie może czemu po przerwie z boiska zszedł Foszmańczyk i co nasz trener powiedział zawodnikow w przerwie, że w drugiej połowie stracili 3 bramki grajac przeciętnie.

jakwolisz

Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 565

Pomógł: 17 razy
Skąd: reden

PostWysłany: Nie 23:54, 29 Mar 2009    Temat postu:

pewnie zszedl bo gral mocno przecietnie, oprocz jednego podania do Zudina wlasciwie nic nie zapamietalem. na pewno stac go na wiecej... Pawelek gral wg mnie o niebo lepiej, a juz na pewno byl aktywniejszy

a co trener powiedzial to powiedzial, na pewno nie to zeby grali przecietnie/tragicznie...moze opadli z sil? moze mysleli ze samo sie wygra?

szkoda tego meczu, bo wykorzystujac jedna sytuacje przy 1-0 pewnie by sie rywale nie podniesli, a tak dalismy im mozliwosc i ja ladnie wykorzystali...

czekamy do nastepnych meczow, z teoretycznie slabymi rywalami (chorzow i zabrze), one powiedza czy to 'wypadek przy pracy' czy mamy sezon z glowy

relacja z DZ:
PIŁKA NOŻNA Falstart Zagłębiaka
dziś
Michał Dyrda (czerwony strój) strzelił pierwszego gola, ale to goście mogli się cieszyć ze zwycięstwa

Pierwsza wiosenna potyczka w IV lidze nie przyniosła dąbrowskiej ekipie punktów. Victotria strzeliła o jednego gola więcej i wygrała swój ósmy mecz

Za dużo błędów i słabsza skuteczność. To zadecydowało, że Zagłębiak Dąbrowa Górnicza nie wywalczył punktów w pierwszej wiosennej kolejce. Dotychczasowy lider w I grupie IV ligi przegrał na stadionie przy ul. Konopnickiej 2:3 z Victorią Jaworzno, co kosztowało go utratę przewodnictwa w tabeli.

Dąbrowianie lepiej spisują się w tym sezonie w meczach wyjazdowych. W ich składzie zaszły też w zimowej przerwie spore zmiany. Odeszli zawodnicy, którzy zdobyli jesienią dla miejscowych aż 28 goli. Najbardziej widoczny był brak snajpera, Artura Nowaka, autora aż 18 trafień.

Gospodarze pierwszą groźną akcję zainicjowali w 24 minucie, kiedy Maciej Zudin uderzył obok prawego słupka. Ten sam zawodnik trzy minuty później próbował przerzucić piłkę nad bramkarzem Victorii, Robertem Okrentem, ale ten wykazał się refleksem. W 34 minucie Michał Dyrda przestrzelił nad bramką rywali, ale w 39 minucie już się nie pomylił. Sfinalizował akcję Grzegorza Szweda i Sebastiana Foszmańczyka, pakując piłkę do siatki z kilku metrów.

Na przerwę gospodarze schodzili więc w dobrych humorach. Byłyby z pewnością jeszcze lepsze, gdyby dwie dobre sytuacje wykorzystał Kamil Korepta. W 47 minucie trafił w poprzeczkę, a 10 minut później w słupek. Mogło być więc 3:0, a było... 1:1, bo wcześniej w 52 minucie dąbrowscy obrońcy nie upilnowali w polu karnym Wojciecha Szweda, który po rzucie rożnym zdobył głową wyrównującą bramkę. W 75 minucie ten sam zawodnik zdobył swojego drugiego gola, wykorzystując zamieszanie w polu karnym. Gospodarze ruszyli do ataku i nadziali się na kontrę. Wydawało się, że Wojciech Struś jest na pozycji spalonej, ale sędzia nie przerwał gry, co zakończyło się celnym strzałem. W doliczonym czasie gry Korepta trafił na 3:2.

- Błędy w obronie, niecelne podania i słaba skuteczność zadecydowały o końcowym wyniku. Drużyna potrzebuje jeszcze zgrania, a nowi gracze muszą się wkomponować w zespół - stwierdził Dariusz Garczarczyk, szkoleniowiec Zągłębiaka.

Po zwycięstwie 1:0 nad Górnikiem MK Katowice nowym liderem z 27 pkt została Victoria Częstochowa. Zagłębiak zajmuje drugą lokatę, ustępując jej o punkt.

Zagłębiak: Nowak - Grunt, Razakowski, G. Szwed (84 Mitera), Balcerek - Foszmańczyk (46 Pawełek), Borówka (71 Piórecki), Garczarczyk (67 Mitka), Dyrda, Zudin, Korepta.

Ostatnio zmieniony przez jakwolisz dnia Pią 15:56, 03 Kwi 2009, w całości zmieniany 2 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)