Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 513

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Pią 23:57, 21 Mar 2008    Temat postu: GKS Tychy-Zagłębiak

Jutro nasza drużyna zaczyna runde wiosenną meczem z GKS Tychy mecz w Tychach o 15.00.Li czymy na dobry start drużyny po zimowych transferch.

Flashek

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 486

Pomógł: 9 razy
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob 9:14, 22 Mar 2008    Temat postu:

No liczymy liczymy, byłoby niemalże sensacją gdybyśmy nie przegrali meczu w Tychach, ale trzeba wierzyć w swoją drużynę. Nie mamy nic do stracenia, także do boju chłopaki!

PostWysłany: Sob 10:05, 22 Mar 2008    Temat postu:

Śnił mi się wynik niezbyt korzystny dla Zagłębiaczka. Nie będę o nim mówić. Na dzień przed świętami obie drużyny będą trochę rozkojarzone, więc miło było by przywieźć chociaż 0:0, choć jest to mało prawdopodobne.

tomek_dg
Częsty bywalec

Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 124

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 13:06, 22 Mar 2008    Temat postu:

Widze, że pełen optymizmu u forumowiczów Wesoly no ale ja niestety podzielam wasze zdanie. Remis to będzie wielki sukces patrząc na wyniki jakie osiągał Zagłębiak w sparingach, ale... obym sie mylił i będzie miła niespodzianka na święta.

zag26

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 792

Pomógł: 5 razy
Skąd: D.G. - Reden

PostWysłany: Sob 18:02, 22 Mar 2008    Temat postu:

GKS TYCHY- ZAGŁĘBIAK D.G. 0:0 po 90 minutach. Super wynik dla mnie Tychy były zbyt pewne siebie i się przejechały. he he

filolog
Znawca
Znawca

Posty: 319

PostWysłany: Sob 19:27, 22 Mar 2008    Temat postu:

I gitara. To najlepszy wynik jaki nasza drużyna mogła wywieźć z Tychów.

tomek_dg

Posty: 124

PostWysłany: Sob 19:39, 22 Mar 2008    Temat postu:

No i się myliłem i mamy niespodziankę SUPER ! Szkoda tylko że Myszków też wygrał no ale nie ma co narzekć i patrzeć na innych. Oby tak dalej brawo !!!

kibic1111

Posty: 513

PostWysłany: Sob 20:04, 22 Mar 2008    Temat postu:

Byłem widziałem nasza drużyna zagrała bardzo konsekwentnie w obronieco przełożyło sie na ten bardzo dobry wynik, ale przy odrobinie szczęśia można było zgarnąć całą pule po jednej z kontr Suwaj wykonywał rzut rożny po którym wikliński trafił w słupek a Razakowski z około 5 metrów przestrzelił nie trafiając do "pustej bramki" sytuacje ta miała okoł 75 minuty tak ze szkoda bo sytuacja była wyborna , a co do drużyny tychów to spodziewałem sie po nich czegoś więcej grali bardzo statycznie bez pomysłu jak sforsować obrone gości nie torząc przez ponad 90 minut żadnej 100% sytuacii no cóz to ich problem a my cieszmy sie z tego co mamy.

Flashek

Posty: 486

PostWysłany: Sob 22:15, 22 Mar 2008    Temat postu:

Brawo! Wynik świetny i zupełnie niespodziewany. Szczerze mówiąc wstyd że nie wierzyłem w naszą drużynę, ale to tym bardziej mam powody do radości po takiej niespodziance. Teraz każdy punkcik na wagę złota, a po takim wyniku w Tychach trzeba realnie wierzyć w zwycięstwo nad Sarmacją. Do boju Zagłębiak!

GKS Tychy - Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0:0
Sędziował: Marcin Szczupak (WS Częstochowa).

GKS Tychy: Kojdecki - K. Kozłowski, Kopczyk, Masternak, Zadylak Ż - Kuzak, Gad, Wania, Mańka (60. Słonina) - Wesecki (60. Wróbel), Bizacki (74. Kasprzyk). Trener Damian Galeja

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza: Żak - Grunt Ż, Sobczak, Fusek, Razakowski - Borówka (86. Balcerek), Suwaj, Pietrkiewicz (69. Korepta), Mileński - Wikliński Ż, Wrona (78. Mitera). Trener Dariusz Garczarczyk.

Ostatnio zmieniony przez Flashek dnia Nie 13:28, 23 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
superdanonek
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 35

PostWysłany: Nie 8:07, 23 Mar 2008    Temat postu:

Macie przynajmniej zremisować z Sarmacją ... rozumiecie ?

PostWysłany: Nie 11:10, 23 Mar 2008    Temat postu:

ten remis napawa optymizmem, teraz wiadomo, każdy punt cieszy, a do tego zbliża się seria meczów z "sąsiadami z tabeli" i to dopiero będzie wyzwanie, nie pamiętam dokładnie ale chyba będzie Sarmacja, Sparta Lubiniec i Millenium więc zapowiada się ciekawie. Po tych meczach okarze się czy remis z GKSem to wynik rozkojarzenia tyszan czy dobra gra Zagłębiaka. Oby to drugie Wesoly

PostWysłany: Pon 15:27, 24 Mar 2008    Temat postu:

Nie waryjujmy ze szczęścia, bo wszak Tychy zagrały beznadziejnie. Zobaczymy w sobotę z Sarmacją, co Zagłębiaki są warte po przerwie zimowej. Co by się jednak nie działo, kibicować chłopakom trza! Do zobaczenia na meczu.

Post został pochwalony 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)