ZAGŁĘBIAK D.G. - Górnik Wesoła 20.04.2010 godz. 17:00

zag26

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 792

Skąd: D.G. - Reden

PostWysłany: Sob 14:04, 17 Kwi 2010    Temat postu: ZAGŁĘBIAK D.G. - Górnik Wesoła 20.04.2010 godz. 17:00

Po długiej przerwie spowodowanej żałoba narodową Zagłębiak D.G. wybiegnie na murawę na Konopnickiej we wtorek 20.04. godz. 17:00. Zagramy z Górnikiem Wesoła (Mysłowice), który jest na 13 miejscu w lidze z 3 punktami mniej niż my. W meczu na jesieni Zagłębiak wygrał w Mysłowicach 2:1. Mecz o przysłowiowe 6 punktów. Tylko zwycięstwo !!!

rammis94
Odwiedzający

Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 74

PostWysłany: Pon 16:30, 19 Kwi 2010    Temat postu:

Wygranie tego meczu = gwarantowany utrzymanie

Czy M. Zudin jest jeszcze zawodnikiem Zagłębiaka, tzn czy może występować w IV lidze (jest zarejestrowanym zawodnikiem)? Bo w dodatku do DZ nie ma go w kadrze, a w sparingach występuje, a na meczu z Żarkami to ja go nie widziałem.

Damian86mdc

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 80

Skąd: DG - mdc

PostWysłany: Pon 17:43, 19 Kwi 2010    Temat postu:

Zudin nadal jest zawodnikiem Zagłebiaka.
I jest takze w DZ przypatrz sie dobrze skladowi, chyba ze cie sie trafil jakis wybrakowany egzemplarz

rammis94

Posty: 74

PostWysłany: Pon 19:42, 19 Kwi 2010    Temat postu:

Damian86mdc napisał:

Przepraszam, odkopałem dzisiaj ten dodatek i rzeczywiśćie jest Zudin, ale w pomocy Mruga Ja nie rozumiem jaki sens jest trzymanie tego zawodnika w kadrze skoro nawet nie gra, bo jest za slaby....

Ostatnio zmieniony przez rammis94 dnia Pon 19:42, 19 Kwi 2010, w całości zmieniany 1 raz
zag26

Posty: 792

PostWysłany: Wto 19:30, 20 Kwi 2010    Temat postu:

Zagłębiak grał dzisiaj fatalnie. I połowa bez koncepcji i wynik 0:2 już po 17 minutach (jedyne zagrożenie to strzał Jajeśniaka w słupek z za pola karnego) po przerwie Górnik sie cofnął i czekał na kontrę a i nasi zaczęli lepiej grac co przyczyniło się do strzelenia bramki, po karnym wykorzystanym przez Sobczaka. W końcówce szanse miał jeszcze bodajże Chudy ale jego intuicyjny strzał nie wpadł do bramki. Mecz skończył się porażką 1:2 Smutny

PostWysłany: Wto 19:36, 20 Kwi 2010    Temat postu:

Po raz kolejny rozgrywamy dwie różne połowy. Pierwsza tragiczna, druga połowa to nasza dominacja, szkoda tylko, że nie zakończyło się to podobnie jak w meczu z Zielonymi.

rammis94

Posty: 74

PostWysłany: Wto 20:14, 20 Kwi 2010    Temat postu:

jojo12 napisał:

Gdzie Ty widziałeś te dominację w drugiej połowie, w której oddaliśmy jeden celny strzał na bramkę (karny). Szkoda, że strzał z 40 metrów chyba Gancarczyka wylądował na słupku, a nie w bramce

Mecz w wykonaniu Zagłębiaka słaby, a najgorzej defensywa - 2 proste błędy 0:2, trochę zmieniło się jak Balcerka zmienił Sobczak. Dla mnie bardzo słaby mecz Gancarczyka, Musiała, Balcerka, dla nich nie powinno być miejsca w 11 Zagłębiaka.

jojo12
Debiutant
Debiutant

Posty: 39

PostWysłany: Wto 22:10, 20 Kwi 2010    Temat postu:

Użyłem złego sformułowania Mruga w każdym razie druga połowa zdecydowanie lepsza od pierwszej. Chodzi mi o ogólne wrażenie, nie tylko same sytuacje, choć każdy dobrze wie, że to bramki są "solą futbolu".

Mariachi_68
Częsty bywalec

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 108

Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Śro 17:46, 21 Kwi 2010    Temat postu:

W pierwszej połowie Górnik bardzo szybko opanował środek boiska skąd wyprowadzał grożne akcje na naszą bramkę. Swoją przewagę w tej części gry Górnicy udokumentowali zdobyciem 2 goli. Z naszej strony wart odnotowania był tylko strzał Jajeśniaka w słupek. W drugiej połowie Zagłębiak ruszył do odrabiania strat. Niestety efektem była tylko bramka z rzutu karnego zdobyta przez Sobczaka, strzał w słupek z dystansu i kilka żółtych kartek.

Do niecodziennego wydarzenia doszło na około kwadrans przed końcem meczu. Zawodnik Górnika Wesoła grający w koszulce z numerem 14 podbiegł do swojej ławki rezerwowych i zmienił ją na koszulkę z numerem8. Faktu tego nie wychwycili sędziowie.

kibic1111

Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 513

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Śro 19:55, 21 Kwi 2010    Temat postu:

Myśle że skład można by lepiej poukładać: jest pewne że sobczak z derbinem muszą grać na środku obrony, jako dwaj młodzieżowcy na bokach obrony grunt i pytel, jajeśniaka bym przesunal do srodka pola na typowego defenzywnego pomocnika jest silny dobrze gra głową i ma bardzo dobry strzał pred nim ustawił bym jak typowego rozgrywającego musiała na skrzydłach chudy i dyrda a w atakau kozibąk i zdeb na tą chwile to chyba optymalne ustawienie. mamy wtedy pewną obrone solidny srodek pola i mysle że w miare skuteczny atak, druga sprwa ciekawe jak by sie to sprawdziło na boisku.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)