Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 319

Pomógł: 12 razy

PostWysłany: Pią 8:50, 09 Maj 2008    Temat postu: ZAGŁĘBIAK - KS Częstochowa

Już w sobotę o 17:00 podejmujemy KS Częstochowa zwany czasem Włodarem-czymś tam. Przydałyby się punkty, a przede wszystkim przełamanie niemocy strzeleckiej
С Днём Победы!!!

Ostatnio zmieniony przez filolog dnia Pią 8:51, 09 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Flashek

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 486

Pomógł: 9 razy
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią 9:33, 09 Maj 2008    Temat postu:

Na meczyku będę na pewno i liczę oczywiście na dobry występ naszej drużyny. Częstochowianie grają przeciętnie na wiosnę, przegrali 4 mecze, 2 zremisowali i odnieśli 3 zwycięstwa. Trzeba zaznaczyć również, że porażki które ponieśli to m.in. z MKS Myszków(0:1) i z Sarmacją(0:3) czyli z naszymi bezpośrednimi rywalami w tabeli.
Uważam że Zagłębiak również stać na zwycięstwo i oby 3 pkt. pozostały w Dąbrowie. Do boju!

gwiazda
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pią 20:05, 09 Maj 2008    Temat postu:

KS Czestochowa w ostatnim meczu pokonał Orła Babienica 4:0 więc nie bedzie łatwo ale bądzmy dobrej myśli.

tomek_dg
Częsty bywalec

Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 124

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 3:16, 10 Maj 2008    Temat postu:

Bilans na wyjeździe mają raczej słaby 1 wygrana, 1 remis i 2 przegrane więc myślę że to kolejny zespół z którym Zagłębiak może powalczyć o całą pulę.

kekol
Debiutant
Debiutant

Posty: 44

Skąd: DG Mydlice

PostWysłany: Sob 15:39, 10 Maj 2008    Temat postu:

bede na tym meczu was dopingowal Wesoly nam juniorom sie nie udalo aby 3pkt zostaly na ksawerze poleglismy z sokolem jaworzno 1:0 ale mecz wyrownany a braka wpadla fartem i nie zasluzylismy na poraze powinien byc remis

jakwolisz

Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 565

Pomógł: 17 razy
Skąd: reden

PostWysłany: Sob 19:05, 10 Maj 2008    Temat postu:

nasza niemoc strzelecka jest co najmniej irytujaco-frutrujaca....
do przerwy powinnismy prowadzic kilkoma golami, a po przerwie dolozyc z jednego...dobrze ze przynajmniej nie tracimy, kolejne 0:0.

czestochowa zagrala slabiutko, pierwszy strzal celny oddali chyba okolo 70minuty i w sumie byl to jedyny celny (jesli dobrze pamietam)

filolog
Znawca
Znawca

Posty: 319

PostWysłany: Sob 19:28, 10 Maj 2008    Temat postu:

0:0 i to faktycznie zaczyna drażnić...

A ta sytuacja z ostatniej minuty Zudin i ktoś jeszcze - 2 Zagłębiaków na jednego bramkarza... Ach....

zag26

Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 792

Skąd: D.G. - Reden

PostWysłany: Sob 21:10, 10 Maj 2008    Temat postu:

Ten mecz był do wygrania, bez większego wysiłku. Niestety niemoc strzelecka spowodowała, że mamy kolejny remis. Szkoda pierwszej połowy bo naprawdę akcje mieliśmy wyborne a ta z 90 minuty Zudina to dziecko by strzeliło nie obrażając nikogo.

kekol
Debiutant
Debiutant

Posty: 44

PostWysłany: Sob 21:27, 10 Maj 2008    Temat postu:

wiecie co wam powiem ? pogliscie ich pyknac bez mydla Wesoly tylko wazsa skutecznosc jest katastrofalna szczerze mowiac to nie jeden junior chcial by sie znalesc w takiej sytuacji ale wiece nie ejst zle 1pkt z niby lepszym od siebie patrzac na tabele Wesoly

Panie (były na meczu, nawet z wózkami) i Panowie,
dobrze, iz pojawiły się dzisiaj kartki za "zachowanie na boisku". Bravo sędzia!
Siedziałem "w słońcu", po raz pierwszy w tym sezonie po drugiej stronie. No nie! Budka komentatora powinna być usytuowana pięć metrów wyżej - zasłania! A muzyczka charcząca z głośników w przerwie - - - żałość ogrania!!! nie ma sprzętu -cisza, tyle.
A tak żałosna remiza...

tomek_dg

Posty: 124

PostWysłany: Nie 2:47, 11 Maj 2008    Temat postu:

Ja już nie wiem jaką sytuacje muszą mieć nasi napastnicy żeby strzelić gola?! Lepiej chyba liczyć że rywal strzeli samobója niż na naszych piłkarzy.
O decyzjach naszego trenera nawet nie chce mi się pisać. A jak się nie zna na trenerce to niech chociaż przychodzi na drugą połowę zanim się zacznie, a nie piłkarze już grają a on dumnie przechodzi wzdłuż linii jak by był na pochodzie pierwszomajowym Wesoly No i jeszcze jedno. Skurcze pod koniec spotkania po takim spacerku?! Jak nie ma siły to niech poprosi o zmianę. Jak dla mnie to powinien zejść w przerwie, a najlepiej zacząć ten mecz na ławce (wiadomo o kogo chodzi).

Co to było za zamieszanie po końcowym gwizdku, wie ktoś co tam się stało bo nie zauważyłem o co to chodziło?

Ostatnio zmieniony przez tomek_dg dnia Nie 2:49, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 7:06, 11 Maj 2008    Temat postu:

Pogoda dopisała w przeciwieństwie do formy strzeleckiej Zagłębiaków. Żal serce ściska, ale... szczęscie całe, że niewykorzystane sytuacje się nie zemściły (jak to mówi przysłowie), bo byłaby żałoba. Cieszy żółta kartka za "łacinę" na boisku i powtórzę za kibolem: Bravo Sędzia.

Mariachi_68

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 108

PostWysłany: Nie 9:12, 11 Maj 2008    Temat postu:

Cieszy,że kolejny raz zagraliśmy na 0 z tyłu. Szkoda tylko,że nie potrafimy nic strzelić. Zastanawiające,że najlepsze sytuacje do zdobycia bramki mieli obrońcy. Sytuacje sam na sam Razakowskiego i Borówki. Pan trener przed kolejnym meczem powinien przyjrzeć się bliżej juniorom. Maciek Zudin już swoje zrobił. Po meczu trener i zawodnicy z Częstochowy mieli pretensje do sędziego,że żle prowadził zawody(oględnie mówiąc).

Flashek

Posty: 486

PostWysłany: Nie 10:06, 11 Maj 2008    Temat postu:

A ja niewiele pamiętam bo miałem na meczu pomroczność jasną..

Post został pochwalony 2 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Najbliższy mecz RKS Zagłębia D.G. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)